Standen - Bowlingvereniging Rolde

Bowlingvereniging Rolde
Ga naar de inhoud
Standen 2019
Eindstand Voorronden Heren
NaamGame 1Game 2Game 3Game 4Game 5Game 6TotaalPlaats
Klaas Struik1721751262241501399861
André Meijer1441821611331171528892
Sjoerd Talsma1551491521311111308283
Lammert Suichies1491221261311441428144
Johnny Juurlink1251401671361141047865
Patrick Nijhof1071161091241791157506
Heico Boer112951011221171356827









Finale Heren
Sjoerd Talsma148163



3111
Klaas Struik155126



2812
André Meijer150131



2812









Eindstand Voorronden Dames
NaamGame 1Game 2Game 3Game 4Game 5Game 6TotaalPlaats
Annemarie Boelens1951491731241181529111
Marjon Zuidberg1451701341891291238902
Diana Talsma143138141181221317963









Finale Dames
Annemarie Boelens137181155


4731
Marjon Zuidberg134151126


4112









Terug naar de inhoud